Promiňte že hned nezačínáme s výukou ale naše škola nemá dostatek studentů a profesorů.
A proto bychom byli rádi kdyby jste se snažili všichni najít nějaké nové studenty či profesory!

Abychom mohli co nejdřívě začít!

Selénie Dandelion

Kabinet profesorky Taltové

3. září 2011 v 21:32 | Amanda Taltová
Vítám Vás v mém kabinetě! Máte trápení s učením? Potřebujete se se mnou na něčem dohodnout? Nebo něco jiného? Zde jsem Vám k dispozici. Pokud je to příliš osobní, pište mi na email a.taltova@seznam.cz . Pozor, úkoly mi sem nepište, ty také posílejte na email. Pokud máte zájem chodit na nějaký můj kroužek, hlaste se zde. Takže shrneme to: Pokud mě potřebujete, jsem tady, nebo mám email :). Pěkný den!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elene Fontánová Elene Fontánová | Web | 3. září 2011 v 21:44 | Reagovat

*zaklepe a vstopí* Promiňte byla jsem natrhat pár měsíčních bylin.Ano jistě že si můžete pujčit pár mastí.Stačí říct jaké.*s milým usměvem odejde*

2 Elene Fontánová Elene Fontánová | Web | 3. září 2011 v 21:59 | Reagovat

*opře se svým tělem do dveří poněvadž ruce má plné* Dobrý den!Nesu vám to co jste chtěla!Tak tady je ta mast.. *podá jí malou ovalnou mističku ze které krásně bylinkově voní* a tady to lepidlo.. *podá jí malou tubičku s růžovým uzávěrem* a nakonec ještě ta hmota a hlavně opatrně je velice vzácná *podá jí malé vědýrko přikryto dekou a zapevněné gumičkou který voní jako čerstvě posekaná tráva* No to je vše jestli by jste ještě něco potřebovala tak mi napište ale neděste se potřebuji odpočívat nás dryády vždy bolí tělo když jsme moc dlouho v lidské podobě.
*pomalu odchází*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama